O nas

Tawerna rybna Fiord

Tawerna Fiord powstała z myślą o Gościach, którzy poszukują nowych smaków kulinarnych, a także są miłośnikami ryb. Naszą inspiracją były norweskie fiordy.
 Norweskie Fiordy, Kraina Fiordów to kanały wodne, z których wzdłuż części wybrzeża morze głęboko wcina się w dzikie góry.
Tam, gdzie kończą się równiny, strome zbocza opadają setki metrów w dół do morza, tworząc słynne na całym świecie norweskie fiordy.

Fiordy to bez dwóch zdań prawdziwy wędkarski raj. Dorsze, halibuty, makrele, śledziki i wiele wiele innych łakomych kąsków do złowienia.
Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do wyruszenia nami na nową kulinarną przygodę oraz skosztowania ryb, których nie
 zasmakują Państwo w żadnym innym miejscu w Białymstoku.
Jesteśmy
 tawerną, która może zaoferować Państwu smak ryb przygotowanych w tradycyjny sposób. Smak z norweskich fiordów!

 Tawerna Fiord jest jedyną tawerną w Białymstoku!

 Wychodzimy na przeciw naszym Gościom oferując koncerty saksofonisty na żywo od wtorku do niedzieli oraz koncerty szantowe.
 
Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, by zachwycić Państwa podniebienia niepowtarzalnym smakiem świeżej ryby podawanej z pysznymi
 dodatkami. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ryby, jak i owoce morza.
Ryby przygotowujemy na trzy sposoby: pieczemy w piecu, smażymy tradycyjnie lub gotujemy na parze.

 W lokalu proponujemy piwo wyłącznie litewskie, dodatkowo mogą Państwo napić się orzeźwiającej oranżady litewskiej w wielu smakach lub
 pysznego kwasu chlebowego. Stawiamy na jakość i zadowolenie Klienta!

 U nas można zamówić kosze prezentowe litewskie oraz wiejskie stoły litewskie na różnego rodzaju okoliczności.